Hakkımızda

GÜVEN ESASINA DAYALI ÇALIŞIYORUZ...

ÇÖZÜM ODAKLI İLERLİYORUZ...

HEP DAHA İYİYİ HEDEFLİYORUZ...


“Hiç kimse onu bulandırmadığı ve ihlal etmediği sürece hukuk, teneffüs ettiğimiz hava gibi görünmez ve tutulmaz bir şekilde etrafımızı kaplar. Hukuk ancak kaybettiğimizi anladığımız zaman değerinin farkına vardığımız sağlık gibi sezilmez bir şeydir.”

Pierre Calamanderi

Güçlü Hukuk, Danışmanlık ve Arabuluculuk


Güçlü Hukuk, Danışmanlık ve Arabuluculuk Bürosu Avukat Arabulucu Fennur GÜÇLÜ KARAEFE tarafından, 2002 yılında avukatlık ortaklığı olarak Ankara’da kurulmuş olup, 2009 yılından bu yana Kavaklıdere’de bulunan yeni adresinde 'Güçlü Hukuk, Danışmanlık ve Arabuluculuk Bürosu’ adıyla çalışmalarını devam ettirmektedir.

Gerçek kişilere ve çeşitli ölçekteki banka, şirket, kooperatif ve sair tüzel kişilere özellikle ticaret hukuku, şirketler hukuku, yapı denetim hukuku, inşaat hukuku, banka hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, sözleşmeler hukuku, aile hukuku, sigorta hukuku, gayrimenkul hukuku, kat mülkiyeti hukuku, kira hukuku, miras hukuku, icra ve iflas hukuku gibi alanlarda, dava ve icra avukatlığı ile danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Ulusal ve uluslararası hukuk alanında, gerektiğinde çeşitli konularda uzmanlaşmış çözüm ortaklarımızla ve danışmanlarımızla birlikte çalışmalar yapmaktayız. Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren çözüm ortaklarımız ile hukuksal sorunlarınıza çözüm üretmeyi hedefliyoruz.